Електровелосипед Crosser Solo 29" (1000W 48 V 21 Ah) Сірий графіт





Ця модель підійде як для міста, так і для їзди перетятою місцевістю. Велосипед обладнаний переднім і заднім дисковими гальмами, має 5 швидкостей й амортизаційну вилку. До комплектації велосипеда входять: підніжка, зарядний пристрій, гарантійний талон.
Особливістю цього велосипеда є його універсальність. На ньому можна кататися як у місті, так і бездоріжжям. Ця модель — чудовий вибір для активної їзди в місті та за його межами. Також для підвищення комфорту під час їзди було підняте кермо та встановлене збільшене сідло.
Номінальна напруга контролера 48 Вольтів, що дає змогу розвивати швидкість до 55 км/год. На велосипеді встановлене заднє редукторне мотор-колесо перевіреного бренда Crosser, потужністю 1000 Ватт.
Під час обертання педалей мотор вмикається й допомагає їхати. Регулювання потужності допомоги відбувається на LCD-панелях, вибором одного з трьох режимів допомоги (заміняти режими асистента можна на ходу).
Основні характеристики:
- Редукторне мотор-колесо на задню вісь під тріскачку
- Ручка газа
- Контролер 48V 1000W під дисплей
- Аккумулятор 48V 21Ah
- Рама алюміній
- LCD панель
- Навісне обладнання Shimano, Tourney
- Ручка газа
- Гальма тросикові дискові
- Педалі метал
- зарядний пристрій для акумулятора
*обладнання може змінюватися залежно від партії велосипедів, без втрати заявленого функціоналу та характеристик
Дальність поїздки залежить від ємності літієвого акумулятора та потужності мотор-колеса. Чим вища ємність акумулятора, тим більша дистанція пробігу. Чим потужніше мотор-колесо, тим сильніше витрачається заряд батареї та зменшується пробіг. Це важливий аспект під час вибору комплектації електровелосипеда.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dyna |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність батареї | 21 А. г |
| Вага | 18 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Дистанція пробігу | 50 км |
| Діаметр колеса | 29 мм |
| Колір | Сірий |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальна швидкість | 55 км/год |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Напруга акумулятору | 48 В |
| Потужність електродвигуна | 1000 Вт |
| Рік випуску | 2026 |
| Стан | Новий |
| Час зарядки | 6 годин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання акумулятора | 6 година |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Заднє гальмо | Дисковий гідравлічний |
| Зарядний пристрій | Да |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Кількість швидкостей | 7 |
| Конструкція вилки | Повітряно-оливна |
| Максимальна вантажність | 140 кг |
| Максимальна вага | 150 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Надувні колеса | Да |
| Переднє гальмо | Дисковий гідравлічний |
| Підлога | Унісекс |
| Тип амортизації | Двопідвісний |
| Тип велосипеда | Електровелосипед |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Хід вилки | 8 мм |
- Ціна: 33 482 ₴






