Електросамокат Maraton G-force PRO (1000х2 48v 21000Ah)





Електросамокат Maraton G-force PRO (1000х2 48v 21000Ah)
Maraton G-force PRO (1000х2 48v 21000Ah) — потужний електросамокат компанії. Загальна потужність двигунів — 2000 W дасть змогу користувачеві практично миттєво розігнати машину з місця до найбільшої швидкості, підійматися вгору та долати перешкоди. В електросамокаті Maraton G-force встановлена АКБ, видає 48v і має ємність у 21000 Ah (процес заряджання акумулятора триває приблизно 6 годин). З такою батареєю можна спокійно їздити містом, адже запас ходу становить до 70 км.
Електросамокат Maraton G-force PRO (1000х2 48v 21000Ah) — комфортний потужний міський транспорт, що має чудові технічні дані. Міцна алюмінієва конструкція складається за лічені секунди. Потужні показники визначаються наявністю двох електромоторів. За підтримки літієво-іонного акумулятора модель здатна долати великі відстані на високій швидкості. Пневматичні колеса діаметром 10 дюймів добре зчіплюються з поверхнею різного рельєфу, гарантуючи чудову прохідність. Гальмування здійснюється за допомогою дискової гальмівної системи. Maraton G-force 2400 обладнаний широким деком із протиковзним покриттям, на якому зручно розміститься дорослий райдер.
Електросамокат Maraton G-force PRO має два режими їзди: режим ECO TURBO.
У режимі ECO працює тільки заднє колесо. Цей режим чудово підходить для пересування в міських умовах.
Режим TURBO призначений для шанувальників поїздок на високих швидкостях. Під час увімкнення режиму TURBO обидва колеса
Дистанція пробігу (км) — 50
Максимальна швидкість (км/рік) — 60
Рекомендована передельна швидкість (км/рік) — 40
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tesla |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність батареї | 21 мА/год |
| Вага | 30 кг |
| Вид шини | Пневматична |
| Висота рульової стійки | 110 см |
| Вікова група | Доросла |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Дистанція пробігу | 50 км |
| Діаметр колеса | 10 мм |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна швидкість | 60 км/год |
| Максимальне навантаження | 160 кг |
| Матеріал рами | Авіаційний алюміній |
| Передній/Задній світло | Світлодіодний ліхтар |
| Потужність електродвигуна | 2000 Вт |
| Рекомендована гранична швидкість | 40 км/год |
| Рік випуску | 2023 |
| Стан | Новий |
| Тип батареї | Літієва |
| Час зарядки | 5 годин |
| Час складання | 12 сек |
- Ціна: 38 048 ₴





