Корзина
557 отзывов
FORTUNA
+38 (063) 460 70 09
+38 (093) 244 55 66
Корзина

Щетка для груминга собак кошек Furminator de Shedding tool Фурминатор

Щетка для груминга собак кошек Furminator de Shedding tool Фурминатор, фото 2
Щетка для груминга собак кошек Furminator de Shedding tool Фурминатор, фото 2
Щетка для груминга собак кошек Furminator de Shedding tool Фурминатор, фото 2
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Щетка для груминга собак, кошек Furminator deShedding tool Фурминатор

Щітка для груминга собак, кішок Furminator deShedding tool (Фурминатор) лезо 4,5 см

Furminator deShedding tool (маленький) - інструмент для видалення линяє вовни собак і котів.

Фурминатор - це диво і знахідка! Якщо ви вичісувати звичайної гребінцем - то вичесавши і після цього використавши фурмінатор - зрозумієте різницю - вичешіть ще пакет вовни !!! Принцип дії фурмінатор такий - він видаляє відмерлий підшерсток і, як звичайна гребінець, вичісує його, при цьому не ранить кошу тваринного і робить масаж. Тепер перідічность вичісування кішки можна множити на 5.

Фурминатор - це пристосування для вичісування відмерлого підшерстя. Істотно прискорює линьку (процес скидання старої вовни) собак, кішок і деяких інших домашніх тварин. За рахунок чого це відбувається? Конструкція лез гребінця дуже ефективно видаляє "старий" підшерсток. За кілька сеансів (2-4) легко вичісується до 90% відмерлих волосків і линька проходить менш помітно для господарів і пилососів.

Принцип роботи фурмінатор - волоски не зрізаються, спеціально сконструйовані зубці гребінця підчіплюють відмерлий підшерсток і піднімають його на поверхню через остевой волосся. Трохи докладніше: гребінець зроблена так, що між зубцями відстань досить велика, щоб товсті і гладкі остьові волосся просто прослизали між зубців під час розчісування. Якщо ви спробуєте розчесатися фурмінатор самі (не рекомендую, але заради цікавості можна), побачите, що гребінець не видалити жоден ваш волосся. Марно чухати їм і собак, які не мають підшерстя (наприклад, йоркширських тер'єрів).

Отже, остьові волосся в процеси чесання не ушкоджуються, що не зрізаються, а лише розсуваються, щоб дати дорогу підшерстям. Крім вивіреного відстані між зубцями фурмінатор, є ще одна особливість: вони не гладкі, а як би дрібно-дрібно посічені (Не заточені). Це потрібно якраз для того, щоб чепляти тонкі, часто злегка хвилясті і пухнасті волоски підшерстя. Кожна подряпина на зубці фурмінатор працює як підйомник на гірськолижному спуску: за неї "хапаються" волоски і піднімаються на поверхню, через ость, розведену акуратними рядами, завдяки все тим же зубців фурмінатор.

Використання фурмінатор (Furminator deShedding Tool) буде більш ефективно на чистої вовни тварини. Рекомендується використання фурмінатор (Furminator deShedding Tool) відразу ж після купання і сушіння вашої кішки або собаки.

В результаті використання фурмінатор (Furminator deShedding Tool) з тварини буде видалено велику кількість відмерлого підшерстя. У зв'язку з цим, для вичісування фурмінатор рекомендується розмістити тварина в такому місці, яке буде згодом легко підмести або пропилососити.

Вичісувати слід обережно, без натиску в напрямку росту шерсті тварини. Використовуйте фурмінатор (Furminator deShedding Tool) як звичайну гребінець. Вичісувати ніжно, не затримуючись надовго в одній області вовняного покриву тварини. Слід виявляти особливу обережність при використанні інструменту поблизу найбільш чутливих областей тваринного (живіт, ноги, статеві органи). Грубе вичісування може привести до подразнення і почервоніння шкіри тварини. Якщо Ви помітили роздратування і почервоніння на шкірі тварини - негайно припиніть використання фурмінатор.

ЦЕ ВАЖЛИВО: Перед використанням інструменту необхідно ретельно дослідити тварину на предмет наявності колтунів, саден, забитих місць, подразнень, виразок на шкірі тварини. У разі виявлення перерахованого вище, забороняється використовувати фурмінатор (Furminator deShedding Tool). У цьому випадку необхідно звернутися за консультацією до ветеринара.

Тривалість використання інструменту на вашому собаці або кішці залежить від породи вашого вихованця.

Автори розробки рекомендують прочісувати тварина раз в 4-6 тижнів і стверджують, що найкращих результатів можна досягти саме при такому графіку розчісування. Досвід користувачів показує: фурмінатор незамінний під час линьки. Однак за кілька розчісувань весь відмерлий підшерсток віддаляється і далі чесати обростає собаку не має особливого сенсу.

Основные
Производитель  FURminator
Страна производительКитай
  • Цена: 220 грн.