Корзина
560 отзывов
FORTUNA
+38 (063) 460 70 09
Корзина

Электросушилка для обуви ЭСО

Электросушилка для обуви ЭСО , фото 2
Электросушилка для обуви ЭСО , фото 2
Электросушилка для обуви ЭСО , фото 2
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Электросушилка для обуви ЭСО 

 

Номінальна потужність 
  сушарки для взуття 
  -12,0 Вт; 
• температура на 
  поверхні 
  нагрівача-60 ° С. 

Одного разу зіткнулася з такою проблемою. Приходжу в офіс - ноги мокрі. Наші комунальні служби, як зазвичай не чого не роблять. Сніг лежить на тротуарі висотою в 10-15 см. Його не кто не чистить, погода періодично змінюється, і відповідно тільки починає теплішати, все це перетворюється на кашу. Напевно, тільки у валянках можна ходити у нас по місту. Але як шкода взуття! Приходжу на роботу ставлю її на батарею, толком не чого не висихає і плюс взуття псується, всихає вся гладка натуральна шкіра зверху чобіт. Взагалі, витрачені 200-300 доларів на нову пару їли відпрацьовують один сезон. 
Ось так, навіть не збираючись робити покупку, я побачила і одразу купила електричну сушарку для взуття Shipe ЕСО-12/220. З вигляду прилад нагадує звичайний металошукач в аеропорту. Що мені сподобалося це вага сушарки-дуже легка, невелика, поміщається у мене в дамську сумку. Ну і в голошніце їй теж легко знайшли місце. Для того щоб висушити взуття достатньо, просто вставити дві спеціальні грілки по черзі в кожну колодку і включити шнур в розетку. До речі дина шнура близько 1,5 м. Це дуже зручно, коли наприклад, хочеш заховати взуття в офісі під стіл. Зазвичай для розігріву електросушарці треба не менше 20 хвилин. Максимальна температура нагріву при цьому становить 50-60 градусів. Якщо випадково доторкнуться до кільця грілки, то не попечешся. Але я все ж рекомендую не експериментувати, і виймати грілку з черевика, тримаючи за основу - спеціальну ручку. З мого досвіду, найкраще взуття висихає за нічний сеанс сушки. Але в цілому, все залежить від того, наскільки сильно ви намочили взуття. Іноді для сушки вистачає і 2-4 години. По початку я боялася так залишати пристрій, але вході експлуатації заспокоїлася. Електросушарка зроблена таким чином, що може працювати безперервно, не перегріватися і не прожжет взуття. Сама сушарка є два металевих кільця покритих спеціальним ізоляційним матеріалом. Коли я використовую прилад будинку то сушу не тільки своє взуття, а й взуття всієї нашої родини. Кільця сушарки можна формувати і гнути під будь-який розмір взуття. Це дуже зручно особливо, коли треба посушити дитяче взуття. Адже вона така маленька. Звичайно, в цілях безпеки треба стежити, щоб діти не чіпали прилад. Я, наприклад, включаю електросушарка, коли дитина вже заснув чи ставлю сушитися взуття на узвишші. 
Взагалі, як написано в інструкції електросушарка підходить для будь-якого взуття, зробленої з будь-якого матеріалу, і висушує, як вологу, так і піт. З цього, свої кросівки для профілактики, після заняття в спортзал, я теж на пару годин сушу електросушилкою. У мого чоловіка важкі лижні черевики вони теж не поступаються волозі, коли я використовую електросушарка. 

Взагалі, я вважаю, що тут головна перевага дійсно в тому, що взуття сушитися саме зсередини. І не так, як наприклад, коли на батареї грітися весь чобіт, після чого натуральна шкіра на ньому стягується і тріскається. При використанні Shipe ЕСО-12/220 повітря вільно циркулює усередині взуття і м'яко і рівномірно сушить всю колодку, взуття не деформується, зберігається колишній вигляд до і після сушки. 

Що сподобалося так це те, що при покупці я отримала гарантійний талон на 2 роки. І ось зараз, користуючись досить інтенсивно цим приладом (практично по 18 годин на день) протягом 2,5 місяця, виріб не поламалося. 
Електросушарка для взуття споживає зовсім мало електроенергії (номінальна потужність 12 Вт). 
Недавно чисто випадково знайшла в будівельному супермаркеті ще кілька видів такого пристрою. Наприклад, варіант, коли взуття одягається на спеціальні підставки і продувається зсередини теплим повітрям. 

Основные атрибуты
Область применения  сушка перчаток
Тип питания   Сеть 220 В
Кнопка вкл./выкл.  Да
  • Цена: 90 грн.