Корзина
559 отзывов
FORTUNA
+38 (063) 460 70 09
Корзина

Магниты от курения ZeroSmoke

Магниты от курения ZeroSmoke , фото 2
Магниты от курения ZeroSmoke , фото 2
Магниты от курения ZeroSmoke , фото 2
Магниты от курения ZeroSmoke , фото 3
Описание
Информация для заказа

Магниты от курения ZeroSmoke 

 

Zerosmoke складається з двох біомагнітом, які впливають на спеціальну точку зовнішнього вуха, яка відповідає за контроль тяги до куріння. Це як голковколювання, тільки без голок. Золоте покриття в 24 карата на магнітах діє як натуральний провідник і одночасно захищає від будь-яких алергічних реакцій. 

Біомагніт складається з двох позолочених деталей, які ви можете за пару секунд закріпити на вашому вусі без проколювання, за рахунок їх власного тяжіння. Це проста, але неймовірно ефективна стимуляція однією з безлічі біологічно активних точок нашого тіла. Ви просто носите ZeroSmoke, як невелике стильна прикраса. І весь цей час пристрій посилає вашому мозку сигнали про вироблення ендорфінів, що пригнічують бажання курити. 
ZEROSMOKE ™ ВИКОРИСТОВУВАТИ ПРОЩЕ, НІЖ БУДЬ ІНШІ СПОСОБИ БОРОТЬБИ З КУРІННЯМ! 

Візьміть магніти на кінчики пальців 
Помістіть магніт меншого розміру на передню частину вуха 
Помістіть магніт більшого розміру на задню частину вуха 

Опис методу :
Аурікулорефлексотерапія - один з методів альтернативної медицини, що поширився з середини п'ятдесятих років XX століття, коли французький доктор Поль Ножье з Ліона помітив, що одна місцева народна цілителька лікує радикуліт припіканням певної точки на вусі. 
В аурікулорефлексотерапіі вплив на активні точки може здійснюватися за допомогою різного арсеналу стимулюючих засобів: точковий масаж пальцями, голковколювання, припікання, електрична стимуляція, спрямований вплив магнітного поля. Саме магніти використовуються в системі Zerosmoke. Як стверджують виробники цієї системи, тиск на певну точку зовнішнього вуха рівноцінно иглорефлексотерапевтическому впливу, що призводить до активації особливих вогнищ в головному мозку, що відповідають за тягу до сигарет і отримання задоволення від куріння. 
Вплив здійснюється за допомогою двох біомагнітом, покритих гіпоалергенним сплавом. Сплав розроблений спеціально для захисту шкіри від можливого роздратування - даний метал не викликає мацерації шкіри, не провокує алергію.

  • Цена: 140 грн.