Корзина
559 отзывов
FORTUNA
+38 (063) 460 70 09
Корзина

Тренажер для рук Super Arms

Тренажер для рук Super Arms, фото 2
Тренажер для рук Super Arms, фото 2
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Тренажер для рук Super Arms

Супер Arms є сучасним тренажером для рук, призначений для домашніх тренувань. Принцип пристрою заснований на пружною деформації. Пружний елемент під час протидії руху забезпечує необхідне навантаження.

Конструкція супер зброї! складається з двох кілець, які об'єднані між собою. Усередині знаходяться обертові ручки з м'якими губками. При повороті ручок, м'язи рук напружуються, відповідно, розвивається їх мускулатура. За рахунок кілець відбувається, безпосередньо, тренування м'язів верхньої частини тіла (рук, плечей, грудей). Під час такого тренування, на кожну руку доводиться навантаження в двадцять кілограмів. Одна з переваг даного предмета полягає в тому, що він дає можливість одночасно тренувати дві руки, тим самим, розвиваючи м'язи синхронно. Особливо ефективний такий тренажер для внутрішньої і зовнішньої сторони передпліч.

Тренажер простий у використанні. З його допомогою можуть тренуватися люди будь-якої статі і віку. Займаючись всього по двадцять хвилин в день можна досягти приголомшливих результатів і отримати підтягнуте і струнке тіло, а м'язи придбають бажаний тонус. Тепер все це можливо разом з супер зброї!

Особливості тренажера Супер Arms:

     ручки з м'якою губкою для кращої зручності під час занять;
     легку вагу і компактність;
     під час тренувань опрацьовуються кисті рук, м'язи грудей, внутрішня і зовнішня мускулатура передпліч;
     можна використовувати на роботі, вдома, в тренажерному залі;
     підходить для людей різної фізичної підготовки.

Результат від тренувань з пристроєм Супер Arms:

     сприяє збільшенню м'язової маси;
     поліпшується витривалість;
     спалюються калорії.

Тренажер розроблений з урахуванням особливостей структури людського організму. Регулярні тренування дозволяють при мінімальному затрачивания часу і зусиль домогтися високих результатів.
Основные атрибуты
Страна производительКитай
ТипУниверсальный
Цвет Разные цвета
  • Цена: 290 грн.