Корзина
565 отзывов
FORTUNA
+380930001813
Корзина

Мяч для фитнеса-65см PROFITBALL M 0276 U/R

Мяч для фитнеса-65см PROFITBALL M 0276 U/R , фото 2
Мяч для фитнеса-65см PROFITBALL M 0276 U/R , фото 2
Мяч для фитнеса-65см PROFITBALL M 0276 U/R , фото 2
Мяч для фитнеса-65см PROFITBALL M 0276 U/R , фото 3
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Мяч для фитнеса - 65см PROFITBALL M 0276 U/R 

 

Фітбол масажний має по всій поверхні шипи висотою в 1 см, що збільшує приплив крові, а тому активізується процес кровообігу. М'яч також можна використовувати при профілактиці целюліту.

Гімнастичний м'яч для фітнесу - це всебічний спортивно-лікувальний тренажер, придатний для лікування, для оздоровлення і для схуднення. Вправи з фітболом дають навантаження на більшість груп м'язів, допомагають виправити поставу, поліпшити координацію і підвищити гнучкість. Кругла форма м'яча допомагає виконувати руху з більшою амплітудою, а його нестійкість змушує тримати м'язи в постійній напрузі для утримання рівноваги.
М'яч-фітбол гімнастичний;
Розмір: 65 см;
Вага: 900 грам;
Матеріал: гума.

Розмір підбирають в залежності від зростання, і в залежності від довжини руки.
Досвідченим фітнесістке підходить 55-сантиметровий м'яч, новачкам - 65-сантиметровий: він більше і, отже, стійкіше. Якщо вибирати м'яч в залежності від зростання, то після того, як ви на нього сіли (зігнувши коліна і поставивши ступні на підлогу), стегна повинні бути паралельні підлозі або на 2-5 см нижче горизонталі, проведеної через найвищу точку стегон.

Залежність діаметра фітболу від довжини вашої руки наступна:
довжина руки - 46-55 см, діаметр фітболу - 45 см;
довжина руки - 56-65 см, діаметр фітболу - 55 см;
довжина руки - 66-80 см, діаметр фітболу - 65 см;
довжина руки - 81-90 см, діаметр фітболу - 75 см.

Крім зростання, потрібно враховувати і власну вагу. Наприклад, якщо він перевищує норму на 15 кг, доведеться купувати фітбол на 1 розмір більше.

Як вибрати м'яч для фітнесу, який підійде?
Зазвичай м'ячі бувають діаметром 65 і 75 см. Вважається, що маленький фітбол хороший для тих, чий зріст не перевищує 165 см, великий - для всіх інших. Є і більш точний спосіб перевірки, який м'ячик вам підходить:
Візьміть для початку м'яч для фітнесу 65 см. Поставте його на підлогу збоку від себе, підійміть стегно паралельно підлозі. Нога повинна виявитися на рівні лінії, яку можна провести через верхню частину фітболу паралельно підлозі. Тепер сядьте на м'яч, якщо стегна близькі до паралелі підлозі або трохи вище, і попереднє умова дотримується - можна купити м'яч для фітнесу цього розміру. Якщо немає - беріть більше.

У спортивних магазинах можна знайти масажний м'яч для фітнесу і так званий «маленький м'ячик». Останній відомий під назвою «стабілізаційний м'яч» і застосовується, наприклад, в пілатес і боді балансі для виконання деяких вправ. А ще бувають медбол - обтяжені м'ячі для фітнесу. Серед них виділяють звичайні - їх можна піднімати, від них непогано віджиматися, а ось кидати їх об стіну не рекомендується. Крім того, є м'ячі для кроссфіта або wallballs. Вони досить важкі, зате добре відскакують від будь-якої опори.
Займатися, все- таки, зручніше на звичайному, гладкому фитболе, а ось м'яч для фітнесу з шипами, або «антицелюлітний» як його ще називають, використовувати для сидіння, і самомасажу. 

Основные атрибуты
Цвет Разные цвета
ТипГладкий
Возрастная группа  Взрослая
Диаметр65 см
  • Цена: 250 грн.