Корзина
565 отзывов
FORTUNA
+380930001813
Корзина

Надувная лодка Intex 68345 Seahawk 1

Надувная лодка Intex 68345 Seahawk 1, фото 2
Надувная лодка Intex 68345 Seahawk 1, фото 2
Надувная лодка Intex 68345 Seahawk 1, фото 2
Надувная лодка Intex 68345 Seahawk 1, фото 3
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Информация для заказа

Надувная лодка Intex 68345 Seahawk 1

 

Надувний човен Intex 68345 Seahawk 1
 

Надувний човен Seahawk 1 Intex являє собою тримісну надувний човен вантажопідйомністю 100 кг. Яка виготовлена за технологією " Super Tough " з високотехнологічного полівінілхлориду , що складається з двох шарів особливо міцного вінілу , між якими прокладена спеціальна сітка з поліестеру . Товщина армованої тканини становить 0,43 мм.Данное поєднання матеріалів стійке до впливів агресивного середовища: машинного масла , бензину , солоної води. Перепадів температур і впливу прямих сонячних променів.
 

Надувний човен Seahawk 1 складається з трьох незалежних повітряних камер з клапанами " Boston " для швидкого накачування і спуску повітря з бортів і надувної підлоги для . Ця конструкція забезпечує додаткову безпеку : у разі пошкодження одного з відсіків човен втримається на воді і дозволить пасажирам дістатися до берега.
Надувна підлога має конструкцію Wave Beam : внутрішні вертикальні вінілові перегородки йдуть паралельно бортів човна , утворюючи поздовжні ребра жорсткості , через які поверхню підлоги виглядає хвилястою . Надувна підлога цієї конструкції надійний, зручний і створює додатковий комфорт пасажирам.
 

Човен обладнана двома кочетами для весел і спеціальними кріпленнями для весел. Для спуску на воду човен має міцну пластикову ручку на носі. Зручність швартовки і буксирування забезпечує зовнішній леер (страхувальний трос) , що проходить по всьому периметру човна , ручки з обох сторін , 2 тримачі для вудок , ідентифікатор Берегової охорони США . З додаткових приємних дрібниць - відсік для прінадлженостей і для батареї.

Технічні характеристики :

    * Довжина ( см) - 193 ;
    * Ширина ( см) - 108 ;
    * Висота ( см) - 38 ;
    * Вага (кг) - 14,8 ;
    * Місткість, чол . : 1

  • Цена: 1 870 грн.