Корзина
568 отзывов
FORTUNA
+38 (050) 935 47 35
+38 (093)9746579
Корзина

Турник для дома №1 Iron Gym (Айрон Джим Пауэр Джим)

Турник для дома №1 Iron Gym (Айрон Джим Пауэр Джим), фото 2
Турник для дома №1 Iron Gym (Айрон Джим Пауэр Джим), фото 3
Турник для дома №1 Iron Gym (Айрон Джим Пауэр Джим), фото 2
Турник для дома №1 Iron Gym (Айрон Джим Пауэр Джим), фото 2
Турник для дома №1 Iron Gym (Айрон Джим Пауэр Джим), фото 3
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Турнік для дому , домашній турнік Iron Gym ( Айрон Джим , Пауер Джим )

Опис / анотація / інструкція із застосування :

Турнік для будинку № 1
турнік для дому

Домашній турнік тренажер Айрон Джим ( Iron Gym ) дозволяє виконувати 12 різних силових вправ для підтягувань , віджимань і прокачування преса ! Тренажер турнік Iron Gym дуже зручний у використанні - легко кріпиться в дверному отворі (без свердлінь ), легко знімається і не псує стіни , не займає багато місця і важить всього 3 кг.

Турнік для дому Айрон Джим ( Iron Gym ) розроблений таким чином , щоб відповідати найбільш поширеним розмірами дверних прорізів. Домашній турнік Iron Gym ( Айрон Джим ) можна використовувати вдома , на дачі і навіть в офісі. Домашній турнік тренажер Iron Gym ( Айрон Джим , Пауер Джим ) універсальний: він може замінити Вам кілька дорогих тренажерів , має поперечні рукоятки , які відсутні у більшості домашніх турніків , підходить як для чоловіків , так і для жінок.

Домашній турнік Iron Gym турнік для дому в дверний отвір тренажер Айрон Джим пауер джим брадекс power gym bradex Тренажер турнік для дому Айрон Джим Iron Gym домашній турнік пауер джим жим power gym

Домашній тренажер Айрон Джим турнік для дому Iron Gym Bradex Пауер Джим Домашній турнік -тренажер Айрон Джим можна використовувати для накачування трицепсів

Тренажер турнік Iron Gym ( Айрон Джим , Пауер Джим ) - це багатофункціональний домашній тренажер , який можна використовувати для підтягування, віджимання , накачування преса , тренування м'язів рук і плечей , виконання будь-яких вправ , необхідних для накачування верхньої частини тіла.

Унікальний домашній турнік Iron Gym ( Айрон Джим ) швидко і надійно встановлюється в дверний отвір ( вгорі або внизу) без шурупів і цвяхів. Турнік Айрон Джим не псує стіни , легко знімається. Тренажер - турнік зроблений з високоміцної сталі може витримувати вагу до 120 кг!

Тренажер турнік для дому Iron Gym ( Айрон Джим , Пауер Джим ) :
- Зміцнить і підвищить тонус ваших біцепсів , трицепсів , м'язів грудної клітки , спини , плечей і преса ;
- Тренує прес , розвиває статику тіла , плечі , верхні і нижні частини спини ;
- Це підтягування з різним хватом і віджиманням .

У комплект входить:
- Тренажер - турнік Iron Gym ;
- Інструкція по збірці ;
- Приклади вправ.

Вага тренажера Iron Gym : 3 кг.

Завдяки тренажеру Айрон Джим ( Iron Gym ) Ви можете стати скульптором власного тіла ! Купити турнік для дому Iron Gym ( Айрон Джим ) можна в нашому інтернет-магазині за найвигіднішою ціною в інтернеті , а також з додатковою знижкою при покупці більше 2 шт. або з будь-яким іншим товаром.

Основные
Возрастная группаВзрослая
ТипТурник + брусья
Цвет Разные цвета
  • Цена: 420 грн.