Корзина
560 отзывов
FORTUNA
+38 (063) 460 70 09
Корзина

Массажер миостимулятор для тела Gym Form Duo Жим Форм Дуо

Массажер миостимулятор для тела Gym Form Duo Жим Форм Дуо , фото 2
Массажер миостимулятор для тела Gym Form Duo Жим Форм Дуо , фото 3
Массажер миостимулятор для тела Gym Form Duo Жим Форм Дуо , фото 2
Массажер миостимулятор для тела Gym Form Duo Жим Форм Дуо , фото 2
Массажер миостимулятор для тела Gym Form Duo Жим Форм Дуо , фото 3
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Массажер миостимулятор для тела Gym Form Duo Жим Форм Дуо

Масажер-міостімулятор GymForm Duo - це новітня двоконтактний система стимуляції м'язів.
Жим Форм Дуо бездротової міостімулятор Gym Form Duo - ефективний апарат для досягнення досконалої фізичної форми. Ви самі в будь-який вільний час зможете моделювати свою фігуру, не витрачаючи на це багато часу.
Жим Форм Дуо бездротової міостімулятор Gym Form Duo використовує запатентовану бездротову технологію двоконтактний стимуляції м'язів. Прилад посилає в м'язи одночасно позитивні і негативні сигнали, які стимулюють протилежні скорочення м'язів. Подвійне навантаження, що діє на м'язову тканину, в два рази швидше дозволяє досягти бажаного результату.


Використовувати Жим Форм Дуо бездротової міостімулятор Gym Form Duo може кожен бажаючий в будь-якому місці, для цього не потрібні спеціальні навички і знання.
Жим Форм Дуо бездротової міостімулятор Gym Form Duo дозволяє тренувати будь-які групи м'язів. Просто прикріпіть його до тіла і включіть. Портативність і невелика вага масажера дозволяють завжди брати його з собою. Жим Форм Дуо бездротової міостімулятор Gym Form Duo працює від батарейок, а це означає, що його можна використовувати навіть на відкритому повітрі, біля басейну.


Жим Форм Дуо бездротової міостімулятор Gym Form Duo виконує головне завдання - зміцнює і тонізує м'язи. Але при цьому він ще посилює циркуляцію крові і лімфовідтік, зменшує жирові відкладення.
За допомогою Жим Форм Дуо бездротового миостимулятора Gym Form Duo Ви зможете зробити свою фігуру більш стрункою, зменшуючи обсяги талії, стегон, сідниць, прибираючи целюлітні прояви.
Жим Форм Дуо бездротової міостімулятор Gym Form Duo може допомогти навіть народжували жінки відновити пружність передньої черевної стінки (обов'язкова консультація лікаря!).


У Жим Форм Дуо бездротовому міостимуляторів Gym Form Duo попередньо встановлено п'ять режимів роботи: дуже сильний, дужий, нормальний, сильний з елементами уповільнення, постійне повільне вплив. Для кожної з п'яти програм можна вибирати 10 рівнів інтенсивності в залежності від самопочуття і підготовки. Вбудований таймер автоматично відключає прилад через 15 хвилин. 

Основные
Область применения массажера  Все тело
Ручное программирование  Да
Цвет Светло-серый
  • Цена: 270 грн.