Корзина
563 отзыва
FORTUNA
+380660062759
+380(93)244-55-66
Корзина

Антигрибковое средство по уходу за ногтями Scholl Fungal Nail Treatment

Антигрибковое средство по уходу за ногтями Scholl Fungal Nail Treatment , фото 2
Антигрибковое средство по уходу за ногтями Scholl Fungal Nail Treatment , фото 2
Антигрибковое средство по уходу за ногтями Scholl Fungal Nail Treatment , фото 2
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Антигрибкове засіб по догляду за нігтями Scholl Fungal Nail Treatment

Спосіб застосування:
1 етап - інтенсивний курс лікування. Одноразової пилкою необхідно зняти верхній шар нігтя (пилку необхідно викинути). Потім нанести спеціальну рідину на всю поверхню нігтя. Для найкращого ефекту протягом 30 хв не слід одягати шкарпетки або мочити ноги. Потім наносити рідина для боротьби з грибком слід 1-2 рази в день протягом тижня, пилку вже не використовуємо.
Таку процедуру слід проводити протягом не менше 5 тижнів.
2 - етап - закріплення результату. Наносити рідина раз в тиждень для підтримуючого результату протягом 9-12 місяців. Для найкращого ефекту протягом 30 хв не слід одягати шкарпетки або мочити ноги.

Антигрибкове засіб по догляду за нігтями Scholl Fungal Nail Treatment - це двоступенева система лікування, що складається з 5 одноразових і спеціальний засіб "Advanced Nail Liquid".
Першим кроком є фаза лікування, яка вбиває грибок протягом 4-х тижнів.
Наступним кроком є фаза захисту, яка триває протягом, поки потерпілий ніготь не виросте, щоб захистити ноги від повторного зараження.
В комплекті: 5 одноразових пилок доя нігтів, рідина для боротьби з грибком (3,8 мл)

Зазвичай, лікування грибкових нігтів може бути неприємним і як це часто буває тривалим процесом, і в багатьох випадках інфекція буде повторюватися. Процес також може зайняти багато часу для прояву будь-яких поліпшень стану нігтя.
Але тепер є революційний спосіб - Антигрибкове засіб по догляду за нігтями Scholl Fungal Nail Treatment, яке поєднує в собі цілий комплекс методів щодо лікування грибка нігтя. Науково доведено, що цей засіб не тільки вбиває грибок нігтів, але і запобігає його нове поява і покращує зовнішній вигляд нігтів.
Місцеве лікування грибка нігтів є поширеним і ефективним способом, перш ніж він прогресує і призведе до тяжких наслідків або повного руйнування нігтьової пластини

Основные
Производитель  Scholl
Тип средстваГель
Проблема и состояние кожиГрибок
  • Цена: 100 грн.