Корзина
560 отзывов
FORTUNA
+38 (063) 460 70 09
Корзина

Пояс для похудения Vibro Shape

Пояс для похудения Vibro Shape, фото 2
Пояс для похудения Vibro Shape, фото 3
Пояс для похудения Vibro Shape, фото 2
Пояс для похудения Vibro Shape, фото 2
Пояс для похудения Vibro Shape, фото 3
  • Пояс для похудения Vibro Shape, фото 2
  • Пояс для похудения Vibro Shape, фото 3
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Масажний пояс для схуднення Vibro Shape (Віброшейп): Високоефективний масажний пояс для схуднення нового покоління з ефектом сауни (два в одному!), Який одночасно змоделює і приведе в тонус різні частини тіла, зміцнить м'язи. Крім цього, масажний пояс Вібро шейп (Vibro Shape) допомагає зняти стрес і в цілому поліпшити стан здоров'я. Завдяки простоті і практичності використання Віброшейп (VibroShape) яляется ідеальним засобом для зайнятих людей, які бажають підтримувати гарну фізичну форму в домашніх умовах.

Вібромасажний пояс Vibro Shape (Віброшейп): • допоможе Вам позбутися зайвого жиру в області живота, стегон і сідниць, а також усуває целюліт; • стимулює і масажує шкіру, здійснює фізіотерапію і збільшує рухливість тіла; • підтримує в тонусі і стимулює різні групи м'язів; • режим сауни допомагає стимулювати кровообіг і спалює надлишки жиру в проблемних місцях. Масажний пояс для схуднення Vibro Shape (Вібро шейп) володіє унікальною системою вібрації, яка дозволяє добитися численного скорочення м'язів (до 50 разів на секунду), що в свою чергу допоможе Вам побачити значні результати вже через кілька днів тренувань.

При використанні поясу під час тренувань фітнесу підвищується ефективність вправ до 50%! Достатньо лише одягнути пояс, натиснути кнопку і насолоджуватися вібраціями, які стимулюють кровообіг, сприяють насиченню тканин киснем і, таким чином, покращують тонус і еластичність шкіри. Масажний пояс Віброшейп (Vibroshape) використовується для масажу спини, плечей, рук, попереку, живота, талії, сідниць і стегон. Полегшує болі в спині, зменшує об'єм талії і стегон. Відновлює гладкість шкіри, видаляючи розтяжки, що залишилися після пологів, усуває ефект "лимонної кірки", перешкоджає розвитку целюліту.

                                                                                      

  Високоефективний масажний пояс для схуднення нового покоління з ефектом сауни (два в одному!), Який одночасно змоделює і приведе в тонус різні частини тіла, зміцнить м'язи. Крім цього, масажний пояс Вібро шейп (Vibro Shape) допомагає зняти стрес і в цілому поліпшити стан здоров'я.
Основные
Функциональность массажера  Разминающий массаж
Ручное программирование  Да
Область применения массажера  Лодыжки
ТаймерДа
  • Цена: 530 грн.