Корзина
559 отзывов
FORTUNA
+38 (063) 460 70 09
Корзина

Тренажер для груди Easy Curves

Тренажер для груди Easy Curves, фото 2
Тренажер для груди Easy Curves, фото 2
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Тренажер для груди Easy Curves

Ми раді представити Вам новий революційний тренажер для збільшення грудей - Легкі Криві! Завдяки йому Ви зможете не тільки збільшити Вашу груди, але і змінити її форму, зробити більш підтягнутою, уникнути обвисання. Easy Curves - унікальна розробка, яка зробить Ваше життя воістину краще, а Ваші груди - такий, який Ви давно мріяли! Який же принцип роботи цього чудесного тренажера? Давайте разом розглянемо це нижче!

Easy Curves - це унікальна розробка провідних фахівців у галузі спорту, фітнесу, здоров'я, в якій взяли участь також і провідні фахівці в галузі медицини з питань грудей. Зручний ручний тренажер, який зміцнить м'язи грудей, дозволить за рахунок нарощування м'язів збільшити розміри Ваших грудей, а також створить ідеальну підтягнуту форму грудей, про яку Ви так мріяли!

Все, що Вам потрібно - це взятися за тренажер обома руками і почати тренування, роблячи здавлюють руху до центру і назад. Всього п'ять хвилин на день протягом місяця дасть перший довгоочікуваний результат! Унікальний механізм, який створений за помпові принципом, ідеально розрахований для розподілу навантаження по всіх групах м'язів грудей.

Головний секрет дивного ефекту Easy Curves укладений саме в механізмі тренажера. Він розроблений таким чином, що дає подвійне навантаження на всі групи грудних м'язів, що дозволяє одним вправою домагатися збільшення її розмірів і зміни форми всього за кілька хвилин заняття.
Давайте розглянемо явні переваги Easy Curves:

Простота у використанні
Феноменальна продуктивність Ваших дій
Ідеальний результат, до якого Ви прагнули
Фантастичні терміни досягнення результату
Збільшення обсягів грудей, розмірів і форми всього одним тренажером
Мабуть, немає на цій планеті людини, яка була б повністю задоволений своїм тілом.

І це по-справжньому добре, адже саме цей факт змушує людей усього світу рухатися по шляху поліпшення себе і свого тіла. Питання розмірів грудей у жінок не виняток із загальних правил. Кожен чоловік, за своєю природою, швидше вибере собі в партнери дівчину з великим розміром грудей. Саме тому і дуже обгрунтовано, варто зауважити, жінки всього світу дбають про те, щоб їх груди виглядали більше, ніж є насправді. Але з появою нового тренажера для грудей, проблема розміру Ваших грудей переходить з розряду візуального збільшення в розряд цілком реального і можливого.


Основные атрибуты
ТипПлечевой/Грудной
Тип нагрузкиСжатие
Цвет Разные цвета
  • Цена: 340 грн.