Корзина
559 отзывов
FORTUNA
+38 (063) 460 70 09
Корзина

Плазменный шар 8 дюймов

Плазменный шар 8 дюймов, фото 2
Плазменный шар 8 дюймов, фото 3
Плазменный шар 8 дюймов, фото 2
Плазменный шар 8 дюймов, фото 2
Плазменный шар 8 дюймов, фото 3
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Плазменный шар 8 дюймов

     

Плазмовий куля - це прозора сфера , заповнена розрідженим інертним газом , в якому утворюються видимі промені плазми.

Що знаходиться всередині скляну кулю виконує роль центрального електрода. Ця куля випромінює «маленькі блискавки» (розряди ) червоного і синього кольорів від свого центру , створюючи дуже красивий і привабливий ефект.

Плазмовий куля має чутливість до дотиків - «блискавки» будуть накопичуватися в місцях дотику Ваших пальців.

Ми вважаємо цей світильник самим зачаровує з усіх - придуманих людством (винахід Ніколи Тесла ) . Яскравий плазмовий кулю зі світиться зеленої підставкою ні кого не залишить байдужим. Відмінна прикраса для дому , офісу чи ресторану .

 

Застереження;

При зверненні потрібно дотримуватися запобіжних заходів : якщо на плазмову лампу покласти металевий предмет , на зразок монети , можна отримати опік або удар струмом. Крім того , дотик металевим предметом до скла здатне привести до виникнення електричної дуги і пропалювання скла наскрізь.

Значне змінна електрична напруга може індукувати лампою в провідниках навіть крізь непровідну сферу. Дотик одночасно до лампи і до заземленого предмету призводить до удару електричним струмом.

Аналогічно , треба прагнути не поміщати електронні прилади (начебто комп'ютерної миші) поруч з плазмовою лампою. Це може призвести не тільки до нагрівання скляної поверхні , але і до істотного впливу змінного струму на сам електронний прилад .

Електромагнітне випромінювання, що створюється плазмової лампою , може наводити перешкоди в роботі таких приладів , як цифрові аудіопрогравачі і подібні пристрої .

 

Каталог разнообразных сувениров и подарков.

Основные
Производитель  Tesla
Страна производительКитай
  • Цена: 730 грн.