Корзина
561 отзыв
FORTUNA
+38 (050) 935 47 35
+38 (093)9746579
Корзина

Паровая швабра H2O Steam Mop 3 в 1

Паровая швабра H2O Steam Mop 3 в 1, фото 2
Паровая швабра H2O Steam Mop 3 в 1, фото 2
Паровая швабра H2O Steam Mop 3 в 1, фото 2
Описание
Информация для заказа

Парова швабра H2O Steam Mop 3 в 1

Новий винахід парова швабра Н2О Ультра steam mop 3 в 1 створена спеціально що б очищати різні поверхні, кераміку, мармур, паркет і лінолеум.

У Вас йде багато часу на прибирання і Ви все одно незадоволені результатом? З новою парової шваброю H2O Ультра Ви зможете швидко і якісно очистити дерев'яні, керамічні, мармурові поверхні, лінолеум. Одночасно за допомогою пари проводиться дезінфекція і усуваються запахи.

Ви просто і легко рухаєте парової шваброю H2O по підлозі і він сяє чистотою. Трикутне підставу парової швабри ультра дозволяє прибирати важкодоступні місця. Цьому сприяє і ручка що обертається. Прибирання в кутах і під меблями тепер не проблема. Для ще більш ретельного прибирання парову швабру Н2О забезпечили спеціальними подушечками з мікрофібри.

За допомогою спеціальної насадки, не використовуючи ніяких дезинфікуючих засобів, Ви можете почистити килими за допомогою парової шваби Н2О ультра, а також очистити від бруду будь-які поверхні в будинку. Всього лише за допомогою пари і води, без використання хімічних засобів, Ваш будинок буде сяяти чистотою. Завдяки наявності семиметрового шнура, можна зробити прибирання у всьому будинку, не вимикаючи швабру.

У паровій швабрі ультра є дуже цінна особливість. До її основи від'єднується парогенератор, який стає потужним пароочищувачем. Пароочищувачем можна обробити поверхню духовки, мікрохвильовки, почистити і продезинфікувати іграшки і салон автомобіля, відпарити одяг. І все це за допомогою однієї лише екологічно чистої парової швабри Н2О Ультра: швабри, очисника і отпарівателя в одному пристрої.
Комплект з 11 насадок розширює функціональні можливості парової швабри. З їх допомогою можна мити вікна, чистити і дезінфікувати одяг, дивани, ліжка, прибирати між секціями батарей і т. Д.

Парова швабра h2o steam mop ― переваги
Якісна прибирання важкодоступних місць
Очищення, дезінфекція, усунення запахів
Наявність подушечок з мікрофібри
Економія часу і грошей
Наявність пароочисника
Гарний сучасний дизайн

Комплект поставки парової швабри Н2О Ультра:
Парова швабра ― 1 шт.
Абсорбуючі губки ― 1 шт.
Пароочиститель
Насадка для килимів ― 2 шт.
Комплект з 11 насадок

Характеристики парової швабри Н2О Ультра:
Габаритні розміри: 63 х 27 х 28,5 см
Маса 5,4 кг
Місткість резервуара з водою 0,6 л
Потужність 1,5 кВт / год
Парова потужність 1500 Вт
Маса виділяється пара 60 г / хв.

  • Цена: 1 200 грн.