Корзина
561 отзыв
FORTUNA
+38 (050) 935 47 35
+38 (093)9746579
Корзина

Паровая швабра H2O Mop X5

Паровая швабра H2O Mop X5, фото 2
Паровая швабра H2O Mop X5, фото 2
Паровая швабра H2O Mop X5, фото 2
Паровая швабра H2O Mop X5, фото 3
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Паровая швабра H2O Mop X5

Парова швабра H2O Mop X5 , розроблена за новими технологіями , більш маневрена і екологічно чиста !
Парова машина здатна виконувати 5 функцій , чистить і дезінфікує. Швабра з подачею гарячої пари легко позбавить Вашу квартиру від мікробів і бактерій , пилових кліщів і бруду , не залишить розлучень на Вашій статевої плитці і легко очистить килим від волосся домашніх тварин!
 

Шваброю H2O Mop X5 можна користуватися практично на будь-якій поверхні : від лінолеуму до ламіната , на дерев'яній , мармуровій , вініловій та керамічній поверхнях. До того ж , за допомогою спеціальної насадки ви без зусиль зможете чистити килими , витративши при цьому мінімум зусиль !
За допомогою Швабри парової H2O Mop X Ви зробите свій дім чистим за допомогою звичайної води і потужності пара!
 

Переваги швабри H2O Mop X5 :
5 в 1: Стімер для підлоги , Стімер для килимів , річний Стімер , Стімер для одягу , Стімер для вікон і скляних поверхонь;
Постійна подача пари;
Регульована подача пари ;
Надзвичайно легкий і простий в управлінні;
Важить всього 2,2 кг;
Екологічно чистий - не потрібно ніяких хімікатів ;
Чистить , дезинфікує , усуває неприємні запахи тільки за допомогою пари ;
потужна ;
Зручно зберігати ;
Заощаджує час ;
Заощаджує гроші , які витратилися б на хімікати ;
багатофункціональна ;
Стильний дизайн .

Технічні характеристики H2O Mop X5 :


розміри коробки : 54 х 46,5 х 30 см;
вага коробки : 13,1 кг;
розміри виробу : 22,5 х 46,5 х 30 см;
вага виробу : 3,05 кг.
Країна виробництва Китай

Запобіжні заходи:


Парова швабра X5 проведена для ретельного очищення мармурових , керамічних , килимових , кам'яних , лінолеумних , дерев'яних чи паркетних поверхонь . Не всі поверхні застосовні для очищення парою. Якщо поверхня оброблена воском , то під дією температури і пари він може знятися . Не вживайте пристрій на незашітим підлозі і не утримуєте пристрій тривалий час на деревному або іншому , термочутливому покритті. Це насправді зможе привести до проростання волокон деревини.
При очищенні вінілових , лінолеумних та інших термочутливих поверхонь треба дотримуватися додаткову обережність . Дуже сильне тепло зможе розплавити клейкі складові.
Очищуваний пристроєм ламінована підлога повинен бути якісно укладений і не мати щілин і подряпин , в які зможе потрапити волога.
 

Перед очищенням відкритої області статі , випробуйте спочатку пристрій на непомітною маленької частини поверхні. Перед очищенням пароочищувачем H2O Mop X5 , ознайомтеся з інструкціями та порадами виробника підлогового матеріалу по догляду за ним. Якщо ж ви в чомусь сумніваєтеся , то проконсультуйтеся у професіоналів.
 

Для очищення килимів і пледів весь час вживайте відповідну насадку. Впровадження килимовій насадки на інших поверхнях зможе утворити на їх подряпини і смуги.
ПРИМІТКА : Даний прилад виробляє пар і підвищує вологість . Якщо їм обробляти одну область поверхні дуже тривало , то це насправді зможе привести до виникнення водних відмітин , або навіть до знебарвлення , або пошкодження .

 

Основные
ТипШвабра с платформой  
Основное назначение Универсальное
Тип ручкителескопическая
Материал ручкиПластик
Страна производительКитай
  • Цена: 1 150 грн.