Корзина
557 отзывов
FORTUNA
+38 (063) 460 70 09
+38 (093) 244 55 66
Корзина

Массажер для глаз - Eye Massager

Массажер для глаз - Eye Massager, фото 2
Массажер для глаз - Eye Massager, фото 2
Описание
Информация для заказа

Eye Massager - массажер для глаз

Магнітно- акупунктурний масажер для очей Eye Massager Масажер для очей Eye Massager , створений завдяки новітнім дослідженням в області традиційної

Магнітно- акупунктурний масажер для очей Eye Massager

Масажер для очей Eye Massager , створений завдяки новітнім дослідженням в області традиційної китайської акупунктури та теорії магнетизму. Зовнішнє магнітне поле при впливі на акупунктурні точки активізує обмін речовин у тканинах , підсилювати оксигенацію і живлення тканин і органів. Ефекти, що виникають під дією магнітного поля , достатньо широко використовуються для лікування різних захворювань. Дана технологія масажу грунтується на методиці Шиацу , і також поєднує механічну і магнітну акупунктуру на важливі точки особи , які розташовані навколо очей.
 
Масажер поліпшить мікро- циркуляцію крові в області очей , збільшить надходження кисню в тканини , тим самим зміцнюючи і відновлюючи внутрішні і зовнішні м'язи ока. Вплив біомагнітіческого лікування і високочастотних вібрацій - 9 програм з частотою 20 - 100Гц , надають відновлювальний ефект на клітини зорових нервів і активують основні ферменти для правильної роботи рефлексу морганія.Воздействіе масажера нормалізує функції органів зору , тим самим регулює функції очних м'язів і перешкоджає появі зморшок в області очей , а так само і інших захворювань очного апарату , даючи Вам чисте і ясне зір !

Основні ефекти при використанні масажера для очей:
Поліпшення функції зору і зняття напруги і втоми очних м'язів. Масаж протягом 5 хвилин допоможе зняти напруження очних м'язів. Масаж сприяє зменшенню набряклості повік , відновленню слізної плівки , знімає гіперчутливість очей до яскравого світла , викликаному перевтомою очних м'язів. Зменшення симптомів стресу і втоми (мішки і круги під очима).
Масаж 2 рази на день (курс 30 - 40 днів) сприяє зменшенню мішків під очима (утворених скупченням жирової тканини і води) і темних кіл , що виникають у результаті недосипання , перевтоми. Поліпшення сну. Масаж протягом 5-10 хвилин щодня перед сном сприяє швидкому досягненню фази глибокого сну.
Масажер можна застосовувати при порушенні сну і безсоння , викликаної неврастенію або тривожними станами . Зменшення глибини зморшок навколо очей і підвищення еластичності шкіри. Щоденний масаж протягом 5-10 хвилин значно підвищує еластичність шкіри , стимулює обмін речовин в клітинах шкіри , що забезпечує вирівнювання поверхні і кольору шкіри , зменшення глибини та кількості зморшок. Стимуляція кровообігу і обмінних процесів і , як наслідок, поліпшення зовнішнього вигляду і кольору шкіри.
Магнітно- акупунктурний масажер для очей рекомендується застосовувати для :

профілактика і лікування короткозорості ;
профілактика вікової далекозорості ;
зменшення напруги очей після довгої роботи за комп'ютером (втома очей) ;
поліпшення зорових функцій;
боротьба з безсонням , нормалізація сну ;
позбутися головного болю , поліпшення пам'яті;
зменшення зморшок і симптомів втоми і стресу (позбутися темних кіл під очима , мішків під очима) ;

Використання магніто - аккупунктурного масажера для очей рекомендується до регулярного застосування:

Студентам вищих і середніх навчальних закладів , які нерідко страждають від помилкової короткозорості , пов'язаної зі спазмом акомодації на тлі перевтоми.
Службовцям , чия робота пов'язана з великим зоровим навантаженням : оператори комп'ютерів , бухгалтери , дизайнери , секретарі , вчителі і водії .
Особам з наявністю пресбіопії (вікові зміни заломлюючої сили очі , які вимагають носіння "" плюсових "" очок). При наявності зморшок , "" мішків " " і темних кіл навколо очей.
Форма масажера для очей , змодельована за допомогою комп'ютерної програми , найбільш точно відповідає формі окологлазничной області та місцерозташуванням акупунктурних точок .
Масажер для очей має масажні пальчики , зроблені з високоякісної силіконової гуми , що не викликає алергічних реакцій. На вершині кожного масажного пальчика розташований потужний постійний магніт зі сплаву рідкоземельних металів.
Мікромотор , розташований усередині масажера , забезпечує акупунктурноє дія з частотою і інтенсивністю відповідно до однієї з 9 програм масажу .

 
Працює від звичайних батарейок ААА (у комплект не входять)
 
Комплектація :

Маска - 1шт.
кабель USB
Інструкція по застосуванню

  • Цена: 360 грн.