Корзина
559 отзывов
FORTUNA
+38 (063) 460 70 09
Корзина

Щетка для окрашивания волос Hair Coloring Brush

Щетка для окрашивания волос Hair Coloring Brush, фото 2
Щетка для окрашивания волос Hair Coloring Brush, фото 2
Щетка для окрашивания волос Hair Coloring Brush, фото 2
Щетка для окрашивания волос Hair Coloring Brush, фото 3
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Щетка для окрашивания волос Hair Coloring Brush

Детальний опис:

Щітка для фарбування волосся Hair Coloring Brush ( Хеа Колорін Браш ) дозволить Вам домогтися таких же результатів , як в професійному салоні краси.

Щітка для фарбування волосся Hair Coloring Brush ( Хеа Колорін Браш )

Щітка для фарбування волосся Hair Coloring Brush ( Хеа Колорін Браш ) дозволить Вам домогтися таких же результатів , як в професійному салоні краси , причому зі значною економією .

З звичайними інструментами впоратися з фарбуванням волосся самостійно дуже складно , фарба наноситься нерівномірно , капає. Найчастіше доводиться кликати когось на допомогу .

Щітка для фарбування волосся Hair Coloring Brush ( Хеа Колорін Браш ) гарантує незмінно чудовий результат. особливо вона стане в нагоді женщінамЮ яким необхідно постійно підфарбовувати волосся , у яких з'явилася рання сивина або невиразний колір волосся.

Під час використання щітки для фарбування волосся Hair Coloring Brush ( Хеа Колорін Браш ) у Вас не виникне жодних проблем. Просто заповніть резервуар не надто густою фарбою , натисніть кнопку включення , видавіть трохи вмісту і проведіть щіткою по волоссю , як би розчісуючи їх. Фарба рівномірно розподілиться по волоссю від коренів до самих кінчиків .

У будь-який вільний час Ви самі зможете підфарбувати відросло коріння за допомогою унікальної щітки для фарбування волосся Hair Coloring Brush ( Хеа Колорін Браш ) . Вона забезпечить Вам безпечне і правильне фарбування волосся в домашніх умовах , причому в два рази швидше , ніж із звичайними інструментами. Тонкий шар фарби рівномірно розподіляється по всій довжині волосся. Система Color Control відповідає за високу якість нанесення фарби.

Переваги щітки для фарбування волосся Hair Coloring Brush ( Хеа Колорін Браш ) :


Рівномірне нанесення фарби по всій довжині
Результати як в професійному салоні
Економія коштів і часу
Легка і безпечна
Ні патьоків і бризок

Щітка для фарбування волосся Hair Coloring Brush ( Хеа Колорін Браш ) - прекрасний подарунок жінкам , які фарбують волосся .

Hair Coloring Brush працює на батарейках типу АА ( 2 шт.)

Основные
Круглый наконечник  Да
Прорезиненная ручка  Нет
Складная ручка  Нет
  • Цена: 310 грн.