Корзина
539 отзывов
Fortuna
+380932445566
+380687424466
Корзина

Вакуумные пакеты для хранения вещей 60*80см.

Вакуумные пакеты для хранения вещей 60*80см., фото 2
Вакуумные пакеты для хранения вещей 60*80см., фото 2
Вакуумные пакеты для хранения вещей 60*80см., фото 2
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отзывы о товаре

Вакуумные пакеты для хранения вещей  60 * 80 см

Вакуумні пакети для зберігання речей 60 * 80 см.Преімущества вакуумних мішків для зберігання речей : - Економлять вільне

Вакуумні пакети для зберігання речей 60 * 80 см
Переваги вакуумних мішків для зберігання речей :
- Економлять вільний простір
- Герметичні
- Водонепроникні
-М'які і міцні
- Незамінні при переїзді .
 
Вакуумні мішки для зберігання речей допоможуть збільшити простір , завдяки їх головному перевазі : через герметичності упаковки речі , складені в пакет , щільно стискаються і їх обсяг зменшується до 75 %. Вакуумні мішки для зберігання речей - це ще й прекрасний захист . Одяг та постільна білизна , упаковані в вакуумні мішки для зберігання речей , будуть надійно захищені від вологи , вогкості , пилу , плям , плісняви , молі та інших комах , знебарвлення і запахів так довго , як Ви цього хочете. Ви можете використовувати вакуумні мішки для зберігання речей вдома , на дачі , в машині! Мішки ідеальні для подорожей , в них помістяться набагато більше речей . Дуже зручні для сезонного зберігання ковдр і подушок.
 
Як зберігати вакуумні мішки для зберігання речей ?
Потрібно зберігати вакуумні мішки для зберігання речей у вертикальному положенні. При швидкому здуванні вакуумні мішки для зберігання речей можуть видавати різкі і неприємні звуки. Після експлуатації рекомендується акуратно скрутити вакуумні мішки для зберігання речей , так вони збережуть герметичність.
 
Застереження при використанні вакуумних мішків для зберігання речей :


- Тримайте подалі від дітей
- Не використовуйте для зберігання харчових продуктів , виробів зі шкіри та хутра
- Не тримайте мішки поряд з гострими предметами
- Не використовуйте при температурі нижче 0 або вище 54 ° C
- Провітрюйте збережені речі кожні 6 місяців
- Якщо хочете зберігати папери або картини , вкладіть разом з картоном , щоб не пошкодити дорогі Вам речі.
 
Інструкція по використання вакуумних пакетів з клапаном !
1 . Упакуйте речі в пакет Переконайтеся в тому , що речі чисті й сухі. Акуратно складіть речі таким чином , щоб блискавки та інші гострі аксесуари виявилися прикриті деталями одягу. Залиште достатньо місця ( бл. 10 см до замку пакета) для вільного закриття пакету. Не перевантажуйте пакет ! Вага упаковуваних речей не повинен перевищувати 15 кг.
2 . Закрийте пакет Проведіть спеціальної прищіпкою (або пальцями) вздовж замку по всьому краю пакета. Переконайтеся , що пакет закритий герметично !
3 . Видаліть повітря з пакету Зніміть захисну кришку з клапана. Щільно притисніть шланг пилососа до клапана і , включивши пилосос , видаліть повітря з пакету . Закрийте клапан кришкою для його захисту . Обсяг речей з пуху і пера не рекомендується зменшувати більш ніж на 50 %, щоб уникнути пошкодження пера / пуху.
4 . Речі готові до зберігання ! Речі надійно захищені від молі , вологи , запахів , знебарвлення , комах , пилу. При тривалому зберіганні речей відкривайте пакет кожні півроку і повторюйте пп. 1-3.
На кожному пакеті є картинки та інструкція із застосування, все доступно і зрозуміло.
Кожен пакет упакований в індивідуальну упаковку.

Основные
Страна производительКитай
МатериалПолиэтилен
Рисунки и надписиБез рисунков и надписей
  • Цена: 40 грн.