Корзина
588 отзывов
FORTUNA
+38 (050) 935 47 35
+38 (098) 655 48 95
Корзина

Ультразвуковой отпугиватель грызунов Dual sonic

Ультразвуковой отпугиватель грызунов Dual sonic, фото 2
Ультразвуковой отпугиватель грызунов Dual sonic, фото 2
Ультразвуковой отпугиватель грызунов Dual sonic, фото 2
Ультразвуковой отпугиватель грызунов Dual sonic, фото 3
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Ультразвуковой отпугиватель грызунов крыс и мышей Электронный кот. Dual sonic Pest Repeller .

 

Ультразвуковие відлякувачі видають звук частотою вище 20 кГц. цей

Ультразвуковий відлякувач гризунів щурів і мишей Електронний кіт. Подвійний звуковий Отпугиватель шкідників.
Ультразвукові відлякувачі видають звук частотою вище 20 кГц. Цей звук люди і домашні тварини не чують. Для щурів і мишей такий звук є дуже сильним подразником , який впливає на психічний стан гризунів і змушує їх бігти із зони дії приладу , дозволяючи позбавитися від щурів і позбутися мишей за короткий проміжок часу.

Досвід застосування відлякувачів щурів і відлякувачів мишей показує , що на сьогоднішній день даний метод є найефективнішим і водночас безпечним для людей і домашніх тварин. На відміну від пасток і отруєних приманок , використання відлякувачів мінімізує людський контакт з хворими та заразними гризунами ( немає мертвих гризунів , від яких необхідно позбавлятися ) , а так само виключає можливість отруєння отрутами людей , домашніх тварин , продуктів харчування і приміщень.

Ультразвукові репеллерамі безпечні для людей , не викликають перешкод і збоїв у роботі теле і радіоапаратури , протипожежних датчиків , слухових апаратів та іншого електронного обладнання. УВАГА: Ультразвук не проходить крізь стіни! тому ультразвукової репеллер може захистити тільки те приміщення , в якому він встановлений.

Площа ефективного поширення сигналу: 200 - 250м2

Габаритніи розмір ( см) : ( H) 8,3 х (Ш) 7x (L) 14 Вага без адаптера ( г): 450 Номінальна напруга (В) : 220 / 50 Гц Споживана потужність ( Вт ) : 2 Кількість п'єзо випромінювачів (шт): 2 Діапазон робочих частот ( кГц) : 24000кГц - 45000кГц Рівень звукового тиску (дБ): 160 (на виході) Амплітудний модулятор : є Режим звукового тесту : є Корпус : чи не горюча ABS пластмаса Додатково: адаптер ( AC 9B/200mA )

Основные
Страна производительКитай
Вид вредителя Все виды вредителей,  Грызуны
Тип средстваОтпугиватель
Принцип действияУльтразвуковой
  • Цена: 260 грн.