Корзина
561 отзыв
FORTUNA
+38 (050) 935 47 35
+38 (093)9746579
Корзина

Космодис Актив (Космодис Актив)

Космодис Актив (Космодис Актив), фото 2
Космодис Актив (Космодис Актив), фото 2
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Космодис Актив (Космодис Актив)

Космодиск Космодиск Активний Активний ― особливий пояс ортопедичний з сімейства КОСМОДИСКОМ. Як і інші моделі, він допомагає усунути біль, але використовується

Космодиск Активний
 
Космодиск Active ― особливий пояс ортопедичний з сімейства КОСМОДИСКОМ. Як і інші моделі, він допомагає усунути біль, але використовується тільки для поперекової області хребта. Його можна використовувати і в щоденних справах, і під час спортивних навантажень, і під час сну і відпочинку. Крім того, даний ортопедичний пристрій додатково підтримує поперек, що особливо важливо людям з артритами, остеохондрозами і радикулітами, а також людям, що зазнають фізичні навантаження ― наприклад, спортсменам або дачникам. Космодиск Активний полегшить великі навантаження на поперековий відділ хребта під час занять спортом. Масажний підтримуючий пояс для спини Космодиск Активний працює завдяки своїй специфічній формі, без будь-яких магнітів або батарейок.
Крім підтримки спини, Космодиск-пояс здійснює масаж в області попереку і надає тепловий ефект, внаслідок чого м'язи в області хребта розслаблюються, мікроциркуляція крові покращується, і біль іде.
Що входить в комплект Космодиск Активний?
У комплект Космодиск масажер Активний для входять попереку і покращений пояс для попереку. Космодиск Активний підтримує спину, дає тепловий ефект в області попереку і при цьому зберігає природну гнучкість тіла під час рухів.

Основные атрибуты
Область массажаКолени
Цвет Черный
Тип элементов питаниядругие
  • Цена: 120 грн.