Корзина
557 отзывов
FORTUNA
+38 (063) 460 70 09
+38 (093) 244 55 66
Корзина

Космодиск Prestige (Космодиск Престиж) (Космодиск)

Космодиск Prestige (Космодиск Престиж) (Космодиск), фото 2
Космодиск Prestige (Космодиск Престиж) (Космодиск), фото 3
Космодиск Prestige (Космодиск Престиж) (Космодиск), фото 2
Космодиск Prestige (Космодиск Престиж) (Космодиск), фото 2
Космодиск Prestige (Космодиск Престиж) (Космодиск), фото 3
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Космодиск Prestige (Космодиск Престиж)

Опис:

Kosmodisk Prestige (Космодиск Престиж) для автомобіля

  Kosmodisk Prestige (Космодиск Престиж) - це клінічно досліджене пристрій, винайдене експертами з метою зменшення або повного усунення болю в області хребта. Результати досліджень показали, що Космодиск допомагає в 80% випадків.

  Kosmodisk Prestige (Космодиск Престиж) працює виключно завдяки своїй формі - без додаткових джерел енергії, таких як магніти або батарейки.
Унікальна форма Космодиску (виготовленого з гіпоалергенної хірургічної гуми) не обмежує ваших рухів протягом дня. Конфігурація ребристою боку впливає на хребет по всій його довжині, виробляючи м'який точковий масаж.

Щоденне водіння виснажливо і болісно для спини. Тіло знаходиться в постійному сидячому положенні і схильне постійної вібрації через нерівності дороги. Kosmodisk Prestige (Космодиск Престиж) модель для автомобіля - це спеціальна модель Космодиску, розроблена для використання під час руху в автомобілі. Він успішно усуває біль у хребті і в поперековому відділі, що з'являється у зв'язку з вібраціями і довготривалим перебуванням в сидячому положенні.

Масажний ефект Космодиску стимулює м'язи в області хребта і створює тепловий ефект, який покращує мікроциркуляцію крові, заспокоює м'язи і зменшує напругу. Kosmodisk Prestige (Космодиск Престиж) також забезпечує додаткову підтримку спини, зменшує втому через тривале перебування в сидячому положенні і робить водіння автомобіля комфортнішим.
Ми рекомендуємо Kosmodisk Prestige (Космодиск Престиж) - модель для автомобіля всім водіям і їх пасажирам, які проводять багато часу в транспорті.

Переваги Kosmodisk Prestige (Космодиск Престиж):
- Робить процес водіння автомобіля комфортнішим;
- Надає масажний ефект для спини та попереку;
- Забезпечує додаткову підтримку;
- Зменшує напругу і відчуття втоми;
- Легко і зручно кріпиться;
- Легко чиститься.

Зберігання та догляд
Чохол Космодиску виготовлений з двошарового матеріалу, захищеного водовідштовхувальним шаром. Верхній шар виготовлений з поліаміду мікрофібри відповідно до норми ISO 1833. Нижній шар складається з: бавовни - 55% і поліестеру - 45%.

Матеріал відрізняється довговічністю: чи не протирається одягом і не втрачає яскравості кольору (ISO I 2947-2); простий в чищенні.

Комплектація:


- Пристрій Kosmodisk Prestige (Космодиск Престиж);
- Унікальний чохол для Космодиску, виготовлений з поліаміду мікрофібри;

Чохол для Kosmodisk Prestige (Космодиск Престиж) випускається в таких кольорах: блакитний, сірий бежевий. Прохання вказувати бажаний колір чохла в примітках до замовлення.

Основные атрибуты
Область массажаВся спина
Цвет Белый
Тип элементов питаниядругие
  • Цена: 220 грн.