Корзина
560 отзывов
FORTUNA
+38 (063) 460 70 09
Корзина

Елка искусственная 1.80м

Елка искусственная 1.80м, фото 2
Елка искусственная 1.80м, фото 2
Елка искусственная 1.80м, фото 2
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Елка искусственная 1.80м


МАТЕРІАЛ СТВОЛА МЕТАЛ.
Матеріал гілок ― товста дріт, яка може легко згинатися, при цьому не ламаючись


1. Зовнішній вигляд. Натуральні дерева часто ростуть нерівномірно: з південного боку гілки довші, красиві, а з північної ― короткі і кволі. Така деталь вельми корисна, коли ви заблукали в лісі і відчайдушно намагаєтеся зорієнтуватися на місцевості, але якщо це ялинка новорічна, яка вже стоїть у вашій квартирі, то відсутність гілок з одного боку або їх недостатня пишність може засмутити, засмутити і зіпсувати весь настрій.


2. Зручність транспортування і «використання». Зрозуміло, якщо термін «використання» взагалі застосуємо до цього важливого атрибуту новорічного свята. Штучна ялинка, на відміну від свого натурального прототипу, що виростає в лісах, відрізняється компактністю: її гілки без шкоди для форми штучного дерева складаються, а потім так само легко розправляються, адже виробництво ялинок ведеться з використанням м'якого пластику, податливого і, разом з тим міцного . Більше того, для тих, хто закуповує ялинки, надзвичайно зручно мати можливість розбирати і збирати кожне деревце. Такою розкішшю не можуть похвалитися ті, хто перевозить справжні сосни і ялини.


3. Екологічність. Справжня сосна ― це приємно. Тонкий деревний аромат поширюється по квартирі, радує всіх, особливо найменших членів сім'ї і приносить задоволення дорослим. Але навіть діти зараз розуміють, що одного разу зрубана сосна вже ніколи не зможе розвиватися далі і приносити позитивні емоції іншим, тому продавати штучні ялинки оптом стало прибутково, як ніколи раніше. Потрібні роки, щоб маленький саджанець розвинувся в повноцінне дерево. А перед святами хвойні вирубують в таких кількостях, що природа просто не встигає відновлюватися від такого варварства людей. Тому з року в рік все більша кількість людей вибирають штучну ялину, а не більш традиційні, але живі новорічні ялинки. Справжні рослини шкодують, погоджуючись на непогану альтернативу.


4. Економія. До того ж, навіть ті сім'ї, які не надто піклуються про екологію, так чи інакше стежать за власним бюджетом і приходять до тих самих висновків, що й охоронці законів природи. Штучну новорічну ялинку достатньо придбати всього один раз, і потім її можна наряджати незліченну кількість разів.


5. Мінімум проблем. Натуральна красуня зможе простояти в будинку всього лише кілька тижнів. Потім голки пожовтіють і обсиплються, їх доведеться із зусиллями витягувати з килима. До того ж, сосна неминуче «порадує вас» смолою, яку складно відіпрати з одягу і зовсім непросто видалити з статевого покриття. Таким чином, штучні ялинки купити бажають навіть ті, хто спочатку робив вибір на користь природності і хвойного аромату.


Купуючи штучну сосну або ялинку в нашому інтернет-магазині , Ви зможете підібрати, замовити та купити красивий новорічний подарунок, який не тільки прикрасить інтер'єр Вашого будинку, але і подарує незабутні відчуття добра, затишку, теплоти і радості свята Вашій родині і близьким!
! Щасливого Вам святкування Нового року!

Основные
Вид дереваель искусственная
Область примененияНа открытом воздухе
Цвет хвоиЗеленый
Высота дерева1.8 (м)
  • Цена: 640 грн.