Корзина
443 отзыва
Интернет магазин Фортуна
+38066730-15-88
+38068742-44-66
Корзина

Планшеты и аксессуары

Планшет , або планшетний персональний комп'ютер ( Tablet PC) - це новий погляд на переносні комп'ютери , їх можливості і зручність. Час громіздких ноутбуків безповоротно йде у минуле. У планшета немає громіздкого корпусу , з кришкою, що - монітором , як у ноутбуків . Мінімальні розміри і вага , роблять його незамінним не тільки для бізнесу та подорожей , планшетний ПК можна сміливо назвати папкою ділової людини , який завжди носить з собою всі свої важливі документи. А на тлі сучасного розвитку бездротових технологій доступу в Інтернет , планшет дозволить бути вам завжди в курсі всіх новин , знати про події в світі , вести свої справи , брати участь у конференціях , де б ви не знаходилися.

 

Головне - це габарити і вага, що ставлять планшетний ПК на вищий рівень серед персональних комп'ютерів переносного типу.

Відсутність клавіатури, робота зі стилусом або пальцями на віртуальній клавіатурі, тривалий час автономної роботи (до 10 годин), можливість заряду через адаптер або від usb-кабелю через комп'ютер - все це робить привабливим Планшетні ПК.