Корзина
402 отзыва
Интернет магазин Фортуна
+38066730-15-88
+38068742-44-66
Корзина
Жіноча сумка - незамінний елемент будь-якого образу

Жіноча сумка - незамінний елемент будь-якого образу

Жіноча сумка - незамінний елемент будь-якого образу

Дуже важливим елементів неповторного образу є жіноча сумка

Дуже важливим елементів неповторного образу є жіноча сумка. Будь-яка дівчина витрачає на вибір сумки не менше, а іноді і більше часу, ніж при виборі інших складових образу.

Сумка повинна підкреслювати характер своєї власниці, так само бути місткою і зручною у використанні.
Жіноча сумка не тільки модний аксесуар, а й незамінна річ в повсякденному житті сучасної дівчини. Вибір, здавалося б, таку дрібницю, може зайняти багато часу. Для початку потрібно визначитися, для яких цілей Вам потрібна сумка, в якому стилі і з яких матеріалів вона буде виконана, якого розміру і форми повинен бути аксесуар.
За допомогою модної сумки Ви можете як акцентувати увагу на свій неповторний стиль, так і завершити вже продуманий образ. Клатчі, ридикюлі, рюкзаки, пляжні, сумки різних розмірів і форм. Очі розбігаються від розмаїття видів жіночих сумок в каталогах нашого інтернет-магазину. Ціни на сумки так само приємно дивують.
Зауважте, одна і та ж сумка в різних колірних варіаціях виглядає абсолютно по-різному. Світлі непримітні сумки відмінно підійдуть для походу на роботу, місткі сумки з ремінцями для шкарпетки на плечі стануть відмінним помічником в шопінг, а вечірнє вбрання чудово доповнить маленька сумочка самого непередбачуваного відтінку!

Є різні види сумок:


1.Hobo bag

Hobo є сумку у вигляді півмісяця, найчастіше з одним відділенням, закритим на блискавку, і носиться на плечі, щільно прилягаючи до тіла. Сумка Hobo завжди робиться з дуже м'яких матеріалів, що не зберігають форму, і отримала свою назву через велику схожість з вузликом, який носять бродяги (hobo).

 

2.Baguette bag 

Сумка Baguette, як можна здогадатися з назви, схожа на французьку хлібний батон. Це витягнута сумка округлої форми із застібкою нагорі або збоку і короткою ручкою.

3.Messenger bag 

Ця сумка отримала свою назву від велосипедних кур'єрів, які носили зручні сумки на ремені і розвозили в них листи. В сумку Messenger зазвичай поміщається багато корисних речей, а застібки спереду дозволяють легко її відкрити і закрити. Довгий ремінь - ще одне відмітна властивість цієї сумки.

4.Tote bag 

Сумка Tote була придумана на всі випадки життя. Вона має форму широкого квадрата, а частіше прямокутника, тому в неї поміщаються комп'ютер, книги і ще багато потрібних речей. Tote призначена для шопінгу, коли вам потрібно одночасно вмістити багато всього необхідного, але прекрасно справляється і з функціями ділової сумки на кожен день.

5.Bucket bag 

Цю сумку «в народі» називають сумкою-торбою або торбою. На вигляд вона дійсно схожа на мішок, який перетягнуть шкіряним шнурком. Модель Bucket bag випускають багато дизайнерів, що спеціалізуються на дорогих аксесуарах.

6.Satchel bag

Сумка Satchel - це самий звичайний шкільний ранець, який переробили на сучасний манер. Satchel призначена для важких і широких предметів і має характерні застібки як у ранця на передній частині. Ремінь у такий сумки перекидається через плече.

7.Saddle bag 

Ця сумка отримала свою назву від сідла. На її створення дизайнерів надихнули ковбої, і, починаючи з 1970-х років, Saddle стали дуже популярні. Відмінною рисою сумки є форма з нахлестом, нагадує сідло

8.Envelope bag 

Сумка-конверт є однією з різновидів клатч і являє собою сумку квадратної або прямокутної форми з трикутним верхнім клапаном, яка складається як конверт. Розмір Envelope майже завжди невеликий, іноді вона має додаткову ручку.

9.Minaudiere 

Історія ще одного виду клатча - сумки Мінодьер - почалася в 20-х роках минулого століття. Відмітна особливість мінодьера - дорогоцінне каміння чи інші розкішні деталі в декорі. Багато вечірні сумочки Minaudiere схожі на справжні ювелірні ПРИКРАСИ.

10.Duffel bag 

За назвою Duffel bag ховається багажна сумка прямокутної форми з короткими ручками і додатковим довгим ремінцем. Спочатку ці сумки випускалися саме з тканини, а потім їх почали робити і з шкіри. Дорожні сумки Duffel призначені для коротких подорожей і людей, які не беруть з собою багато речей в багаж.

 

                                    З Ув .команда інтеренетмагазіна Fortuna

                                             

Красота и здоровье

Предыдущие статьи