Корзина
563 отзыва
FORTUNA
+380660062759
+380(93)244-55-66
Корзина

Транспорт нового покоління!

Транспорт нового покоління!

Гіроскутер - це транспорт нового покоління

Гіроскутер - це транспорт нового покоління!

Принцип роботи гіроскутера полягає в підтримці балансу. Збільшення швидкості і рух вперед здійснюється за рахунок нахилу тіла вперед, рух назад і зупинка за рахунок відхилення тіла назад, поворот при нахилі тіла в потрібну сторону.

Гіроскутер - розумний пристрій, за рахунок вбудованих датчиків і гіроскопа він самостійно може утримувати рівновагу, тим самим захищаючи вас від падіння.

 

    

Гіроскутер - це новітня розробка в сфері транспортних засобів. Він дуже компактний і його з легкістю можна розташувати в багажнику будь-якого автомобіля.

Виглядає він як двоколісний платформа з вбудованим електроприводом і автобалансування. Усередині оснащений двома двигунами, а в центрі складовим шарніром, який дозволить нахиляти будь-яку сторону майданчика незалежно один від одного. Переміщатися на пристрої можна вперед, назад, а також здійснювати повороти.

До основних переваг гіроскутеров можна віднести:

мобільність;
екологічна чистота;
легкість управління;
маневреність.
Принцип роботи даного пристрою

Гіроскутер працює завдяки підтримці балансу. Щоб зрушити з місця або збільшити швидкість, слід нахилити тулуб вперед; при необхідності зупинки або руху назад - відхилитися назад; а для здійснення повороту - відхилити корпус в потрібну сторону.

Це інтелектуальне транспортний засіб, який самостійно може утримувати баланс, завдяки вбудованим датчикам і гіроскопа. Ця функція надійно захистить вас від падіння.

Особливості управління:

Для початку вам необхідно стійко закріпитися на платформі і знайти рівновагу. Рухатися пристрій буде в залежності від ваших рухів. Для початку руху вам знадобиться рівномірно нахилитися вперед, встаючи на шкарпетки. Якщо ви перенесете тяжкість на ліву педаль - гіроскутер поверне вліво; на праву - вправо. При необхідності заднього ходу - перенесіть вагу на задню частину педалей. Щоб зупинитися вам доведеться встановити початкове положення.

Характеристики гіроскутеров:

Невелика вага і габарити гіроскутера дозволять транспортувати його навіть в громадському транспорті. Він з легкістю поміститься в будь-який багажник і не буде займати великий простір вашого житла. Крім усього іншого, за ним не потрібен додатковий догляд в процесі експлуатації.

Максимальна швидкість, яку здатний розвивати гіроскутер, може досягати до 20 км / ч. А, завдяки можливості проїхати до 40 км без додаткового заряду акумулятора, це чудовий спосіб пересування по супермаркетам, баз відпочинку, медичним центрам. До того ж, його з легкістю можна взяти на прогулянку в парк.

Де купити гіроскутер?

Кращим способом для придбання пристрою послужать спеціалізовані центри або інтернет-магазини. В даному випадку, ви будете впевнені, що придбали якісний товар, а не підробку. Вартість різних моделей може істотно відрізнятися. Це залежить від функціональних і технічних характеристик, а також від конкретної торгової марки.

Найлегшою і компактною моделлю вважається SMART. Його вага досягає 10 кілограм, але при цьому не варто його недооцінювати. Він дуже безпечний і має високу маневреність.

У сучасному світі - це найпопулярніша модель гіроскутеров. Його унікальний дизайн не залишить вас без уваги перехожих.

Багато хто вважає істотним недоліком невелику швидкість гіроскутера SMART - максимально розігнатися можна до 10 км / год. Але, з огляду на його невеликі габарити, це відмінна швидкість!

Безпека:

При перевищенні швидкісного ліміту, гіроскутер сповістить вас сигналом і самостійно відхилить корпус вашого тіла назад до прийняття оптимальної швидкості.

У комплекті є брелок, за допомогою якого можна включати і вимикати пристрій, а також ставити на блокування, що забезпечить максимальну безпеку особистого транспортного засобу. Крім вищезгаданої безпеки, виробники подбали про пересування в темний час доби або в негоду. Передня частина платформи оснащена освітлювальними приладами.

У центрі корпусу є вбудований екран, який відображає всю інформацію про пристрій:

стан заряду акумулятора - зелений колір свідчить про повному заряді, жовтий про те, що рівень знижується до половини, червоний показує термінову необхідність підзарядки;
індикатор руху - при миготливому червоному кольорі, пристрій повідомляє про неполадки в роботі.
Вибираючи в якості засобу пересування гіроскутер, ви набуваєте не тільки надійний, безпечний і маневрений вид транспорту, але і, до того ж, екологічно чистий. А управляти цим пристроєм, зможе навіть дитина.

 

Один з них-Міні сигвей smart balance wheel 10 дюймів

http://fortuna8.com.ua/p270498447-giroskuter-smart-balance.html

Гіроскутер або як його ще називають міні сигвей smart balance wheel 10 дюймів suv, має колеса діаметра 10 дюймів, що дозволяє пересуватися по гравію, траві, піску та утоптаному снігу. Smart balance wheel 10 suv дуже легкий в управління з ним впоратися навіть ваш маленький дитина.

В добавок до хорошої прохідності він може програвати вашу улюблену музику з телефону, що зробить вашу прогулянку неймовірно променистою і веселою. З міні Сегвея smart balance 10 "ви станете по справжньому щасливі. На сьогоднішній день гіроскутери смарт балансі найзручніші, практичні і модні.

Другие статьи